E-R 10-17.30
   L 10 -14
* suvel laup�eviti suletud

Käina Raamatukogu kutsub kõiki lapsi kaasa lööma suvises lugemisprogrammis Lugemissuvi 2018, mis sel aastal kestab 28. maist – 27. augustini.

Juba üheksandat aastat toimuva programmi eesmärgiks on tõsta laste huvi raamatute ja lugemise vastu.

 

Lugemisprogrammis osaleja saab endale lugemispassi, kuhu iga loetud raamatu eest lisatakse kleebis. Raamatukokku tulles peab pass alati kaasas olema, soovi korral võib passi jätta ka raamatukokku hoiule.

 

Lugemisprogrammi jaoks oleme sel aastal välja valinud 114 uuemat laste- ja noorte raamatut. Raamatute valikuga saab tutvuda raamatukogus kohapeal.

Juhul kui sa ei leia antud nimekirjast endale meelepärast lugemist, võid 2-3 raamatut valida ka nimekirja väliselt. Ühe kleebise saab raamatu eest, mis läbi loetud juba eelnevalt 2018. aastal (v.a kooli kohustuslik kirjandus).


Lapsi, kes suvekuudel on nimekirjast läbi lugenud vähemalt 11 raamatut, kutsume suve lõpus lugemissuve lõpetamisele ning loosime välja raamatuid ja auhindu.

Sel aastal oleme reegleid veidi muutnud, ühe kleebise saab raamatu eest, mis on läbi loetud juba eelnevalt 2017. aastal (va kooli kohustuslik kirjandus) ja lisaks võib igaüks ühe raamatu lugemiseks ise valida nimekirja väliselt.

 

Täpsem info lugemisprogrammi kohta raamatukogus kohapeal või telefonil 463 6231